Przyjdź na imprezę i pomóż choremu Darkowi

6 października w hali widowiskowo-sportowej w Pyzdrach odbędzie się impreza charytatywna „Gramy dla Darka''. Zysk zostanie przeznaczony na leczenie Dariusza Mikołajczyka.

Pomagamy 19:45 03-10-20191 2

Będą rozgrywki piłkarskie, występy artystyczne, licytacje, stoiska gastronomiczne, a także kiermasz różności i akcja pluszakowa. 

Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć, może przynieść swoje wypieki, maskotki lub przedmioty na kiermasz. Będziemy je sprzedawać, tak by zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie Darka – mówi Sylwia Kaźmierska, dyrektorka Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach.

Główna cześć licytacji rozpocznie się około godziny 17.00. Będzie można wylicytować m.in.: koszulkę  Arki Gdynia z autografami piłkarzy, piłkę z autografami piłkarzy Lecha Poznań, oryginalny oficjalny garnitur reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Londynie, piłkę do koszykówki podpisaną przez Marcina Gortata, kask żużlowy z autografem Mirosława Jabłońskiego, koszulkę Tomasza Majewskiego z jego autografem.

Niespodziankę przygotował także MB Motors Mercedes-Benz Poznań. Będzie gratka dla fanów motoryzacji – zdradza Jakub Pera, inicjator internetowej zbiórki i współorganizator niedzielnej imprezy. 
Darek Mikołajczyk i Jakub Pera

W ostatnich dniach w akcję angażuje się wiele osób - poprzez dobrowolne wpłaty i ofiarowanie przedmiotów na licytacje czy ich zakup. A może być jeszcze lepiej!

Organizatorzy imprezy proszą, aby wypieki, maskotki i przedmioty na kiermasz przynosić od godz. 13.00 do 15.00

Ankieta

Czy weźmiesz udział w niedzielnej imprezie charytatywnej dla Darka Mikołajczyka ?

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

19:45 03-10-2019