Przygarnij Psi-jaciela! – Heidi nie potrafi odnaleźć się w schronisku

We wrzesińskim schronisku znajduje się wiele psiaków szukających domu i miłości. Co tydzień prezentujemy sylwetkę jednego z nich. Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy w ten sposób znajdą przyjaciela na dobre i złe.

Pomagamy 21:26 28-02-20191 3

Więcej o akcji adopcyjnej Wrzesnia.info.pl oraz Stowarzyszenia Psi-jaciel przeczytacie tutaj. A my przedstawiamy kolejnego psiaka czekającego na swojego człowieka.

Heidi

Heidi trafiła do schroniska pod koniec stycznia. Była bardzo zagubiona i wystraszona, pierwszy tydzień spędzała sama, w szarym smutnym kojcu, nie narzucała się, cierpliwie czekała, aż ktoś się nią zaopiekuje. Kiedy do jej kojca przyszła wolontariuszka, Heidi grzecznie ją wpuściła i nieśmiało ruszyła przywitać swojego gościa. Na pierwszym spacerze dała się poznać jako delikatna istota, która ewidentnie nie potrafi odnaleźć się w sytuacji, która ją spotkała. Na smyczy raz idzie do przodu, jakby chciała wrócić do domu, raz cofa się do człowieka jakby chciała sprawdzić czy wszystko jest w porządku, czy człowiek jest nadal z nią. Kolejne spacery sprawiają jednak, że otwiera się coraz bardziej, reaguje na zawołanie, cieszy się. Suczka może mieć ok. 7 lat. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, choć jest mało zainteresowana kontaktem. Jej stosunek do kotów jest nieznany. Nie wiadomo, czy wcześniej mieszkała w kojcu, czy w domu. Nie wiadomo, czy nauczona jest czystości. Wiadomo natomiast, że kogoś, kto zechce dać jej dom, pokocha całym swym wielkim, psim serduszkiem. 

Kontakt w sprawie adopcji Heidi: Stowarzyszenie Psi-jaciel (669 809 565 lub 724 135 335, stowarzyszenie.psijaciel@gmail.com).

Heidi, fot. Stowarzyszenie Psi-jaciel

Wspomóc stowarzyszenie można, dokonując wpłat na:

46 1600 1462 1845 0970 2000 0001

Stowarzyszenie na Rzecz Podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrześni „Psi-jaciel”

ul. Kościuszki 8/4

62-300 Września

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

21:26 28-02-2019