Projekt Września będzie walczyć o skatepark z prawdziwego zdarzenia!

Wrzesiński skatepark lata świetności ma już zdecydowanie za sobą. Z uwagi na jego zły stan techniczny wysłużony obiekt jest obecnie w remoncie, ale pora pomyśleć o dodatkowym miejscu dla stale powiększającej się grupy jego użytkowników.

Moim zdaniem 08:30 11-10-202024 8

Warto, by w naszym mieście powstał skatepark z prawdziwego zdarzenia. Dlaczego potrzebny jest nowy obiekt? Niestety, obecny skatepark jest niewystarczający – nie chodzi tylko o to, czy jego stan techniczny zapewnia bezpieczne z niego korzystanie, ale również o rosnącą liczbę jego użytkowników.

Biorąc pod uwagę, jak dużym zainteresowaniem cieszy się wśród dzieci i młodzieży, należy stworzyć miejsce, które umożliwi im aktywne rozwijanie swoich pasji. Dlatego złożyliśmy wniosek o ujęcie zadania budowy nowego skateparku w przyszłorocznym budżecie.

Jak powinien wyglądać nowy obiekt? Przykładów dobrze zaprojektowanych skateparków nie trzeba daleko szukać. Skatepark w Swarzędzu posiada betonową nawierzchnię i spełnia wymagania wszystkich użytkowników – zarówno tych, którzy na deskorolce, hulajnodze czy rolkach radzą sobie świetnie, jak i tych, którzy stawiają na nich swoje pierwsze kroki.

Kornel Tomczak

członek stowarzyszenia Projekt Września

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

08:30 11-10-2020