Pracowity Hwarang. Zawodnicy klubu startowali na trzech frontach

Trzy medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim, puchar w Withe Tiger Cup wywalczyli w jeden weekend zawodnicy Hwaranga Września. W dodatku Krystian Haremza zdobywał międzynarodowe doświadczenie.

sporty walki 14:52 31-10-20180 0

26-27 października w Jarocinie młodzicy z województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego walczyli o medale i punkty dla swoich klubów. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wywalczył Kacper Kasperski, na drugim stopniu podium stanęła Alicja Muchowicz, a brąz przypadł Martynie Waszak.

Cała trójka wywalczyła dla klubu kolejne 8 punktów we współzawodnictwie sportowym, a Hwarang rok 2018 zakończył z 71 punktami na koncie.

W niedzielę 28 października w tej samej hali odbył się turniej Withe Tiger Cup.

Hwarang wywalczył tytułowy puchar, a 11 zawodników wrzesińskiego klubu stawało na podium.

I miejsce: Weronika Przybysz, Kacper Kasperski, Patrycja Kasperska, Wiktoria Grześkowiak, Jakub Wawrowski

II miejsce: Jagoda Chmielewska, Olga Bachorska, Alicja Muchowicz

III miejsce: Iga Bachorska, Nikola Haremza, Adam Andrzejak

Kolejny dobry start zaliczył ledwie 17-letni Krystian Haremza, który wystartował pierwszy raz w karierze jako senior w Pucharze Świata w Serbii. Wygrał pierwszą walkę z zawodnikiem gospodarzy, a w drugiej trafił na Chorwata, zawodnika nr 1 kategorii -87kg, i uległ faworytowi.

14:52 31-10-2018