Pozycja lidera obroniona. Materiały Budowlane Andrzejewski wygrywają w meczu na szczycie ligi

Meczem wieczoru pierwszej ligi WTPN był bezpośredni pojedynek o pozycję lidera pomiędzy Materiałami Budowlanymi Andrzejewski, a Ignasiak Sport. Gracze Ignasiak Sport okazali się słabsi w tym starciu.

piłka nożna 19:30 07-01-20190 0

Zwycięstwo Master Sport pozwoliło zawodnikom tej drużyny wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Capri Lucca bardzo niespodziewanie przegrało natomiast z Fundamentami.

I liga, kolejka VII

Ignasiak Sport – Materiały Budowlane Andrzejewski 4:7 (3:4)

Poziom jaki zaprezentowali zawodnicy obu drużyn pokazał, że nie bez powodu zajmują oni pozycje na czele tabeli. Całe spotkanie obfitowało w zwroty akcji, toczone było w bardzo szybkim tempie. Już w 2. min pojedynku prowadzenie dla Materiałów Budowlanych Andrzejewski uzyskał Kamil Klechammer. W 10. min dwa kolejne trafienia zaliczył Dominik Szymański dając prowadzenie 2:1 Ignasiak Sport. Chwilę później na 3:1 podwyższył Tomasz Majchrzak. W końcówce pierwszej połowy do głosu doszli zawodnicy Materiałów Budowlanych Andrzejewski zdobywając kolejno trzy gole. Przy pierwszych dwóch zdobytych przez Artura Giżewskiego i Damiana Garbaciaka piłka lądowała w okienku bramki Ignasiak Sport. Gola na 4:3 zdobył natomiast Igor Zieliński.

Po przerwie nad sytuacją boiskową panowali zawodnicy Materiałów Budowlanych Andrzejewski doprowadzając po trafieniach Pavlo Iarmoliuka i Giżewskiego do stanu 6:3. Wobec tego, że gracze Ignasiak Sport bardzo szybko popełnili pięć fali już w 32. min Materiały Budowlane Andrzejewski stanęły przed szansą zdobycia gola z przedłużonego rzutu karnego. Strzał Iarmoliuka został jednak obroniony przez Krzysztofa Rodowskiego. W 36. min Krzysztof Pawłowski wykorzystując rzut karny z 7. metrów doprowadził do stanu 4:6. Ostatnie słowo należało jednak do zawodników Materiałów Budowlanych Andrzejewski. Po końcowej syrenie Giżewski zaliczył jeszcze trafienie z przedłużonego rzutu karnego.

Capri Lucca – Fundamenty 3:4

Master Sport – BOB Invest 4:1

W drugiej lidze doszło do bardzo ważnego pojedynku na szczycie ligi pomiędzy Motokliniką, a Intercars Września. Wobec pauzy graczy Marzenina zwycięzca miał szansę odrobienia strat do jednego punktu w stosunku do lidera. Sztuka ta udała się zawodnikom Intercars Września. W pozostałych meczach walczyły ze sobą drużyny sąsiadujące w tabeli. Sukcesy odnosili gracze drużyn wyżej notowanych.

II liga, kolejka IX

Letniaprzygoda.eu – DHL Września 5:3

Motoklinika – Intercars Września 2:3

Malibu – APP 5:2

Drinkshop – Techpak 0:7

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:30 07-01-2019