Potrzebny lek ratujący życie dla wrześnianki. Na zebranie 200 tys. zł rodzina ma kilka dni!

Justyna Zbierska-Klamerek walczy z białaczką. Wszystkie dotychczasowe sposoby leczenia zawiodły. Ostatnią szansą jest nierefundowany lek, który kosztuje 200 tys. zł.

Pomagamy 14:16 03-12-20200 0

Pani Justyna mieszka we Wrześni. Jest czynnym zawodowo architektem. Od kilku miesięcy walczy z białaczką. Choroba zaatakowała ją już trzeci raz.

– Jest blisko wygranej – mówi Małgorzata Zbierska, siostra chorej wrześnianki. – Jestem bliźniaczką genetyczną mojej siostry i mamy komórki gotowe do przeszczepu. Jednak jej szybko pogarszający się stan wymaga natychmiastowego zebrania 200 tys. zł na lek, który może umożliwić przygotowanie jej do przeszczepu. Mamy na to kilka dni i czas się kurczy – tłumaczy.

Pani Justyna bardzo długo nie dopuszczała do siebie najgorszych myśli i dzielnie znosiła wymagające leczenie. Dziś jest bardzo zmęczona i boi się tego co będzie.

Wolę do walki dają jej najbliżsi, którzy dla ukochanej żony, mamy i siostry gotowi są zrobić wszystko.

Pomóżmy zebrać rodzinie potrzebną kwotę!

Zbiórka dla pani Justyny dostępna jest: TUTAJ.

– Nie mogę biernie się przyglądać, jak z mojej żony ulatuje życie. Nie mogę pozwolić, by w cieniu pandemii odeszła od nas bez pożegnania. Tego nie da się opisać słowami. Życie stanęło na głowie - rzeczywistość w cieniu onkologicznej walki odbiera siły wszystkim. Tymczasem potrzebujemy ich, potrzebujemy Twojego wsparcia, by ruszyć na ratunek! Nadzieja umiera ostatnia - kiedyś zdawało się, że to tylko powiedzenie. Dziś życie przekonało mnie, że to brutalna prawda. Dopóki życie trwa, mamy o co walczyć. Niestety, każdy dzień oczekiwania to jak krok w objęcia śmierci. Nie zgodzę się z tym wyrokiem. I jeśli ty mi pomożesz, mamy szansę zwyciężyć. Podarujesz nam cud jeszcze przed świętami? – prosi mąż pani Justyny.

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

14:16 03-12-2020