Potężne zmiany w APP Krispol. Zaboleć może też kibiców

Trwa przebudowa kadry wrzesińskiego pierwszoligowca. W przyszłym sezonie zabraknie kilku podstawowych siatkarzy APP Krispol. W ich miejsce ma być więcej z natury tańszej młodzieży.

siatkówka 17:20 24-04-20200 2

Od nowego sezonu, kiedykolwiek on nie ruszy, w zespole nie będzie już Mateusza Zawalskiego i Adama Lorenca, którzy mają niebawem podpisać kontrakty w PlusLidze. Z pomarańczowymi barwami pożegnają się też Mateusz Jóźwik, Filip Frankowski oraz Jan Tomczak. Nie są wykluczone i inne odejścia.

W drużynie zostaną najpewniej Patryk Ligocki, Robert Brzóstowicz i Tomasz Narowski, ale będą też i inni. Zarząd prowadzi rozmowy z nowymi zawodnikami. Kilka kontraktów czeka już na ostateczne podpisy. Wiadomo, że do Wrześni po trzech latach gry w Pile wróci Kacper Leracz.

- O kolejnych zmianach poinformuję, gdy będą już sfinalizowane – zapewnia prezes Rober Wardak. - Boję się, że ten cały rok będzie wyjątkowy. Kto wie, czy całą jesień nie będziemy grać przy zamkniętych trybunach. W takiej sytuacji zdecydujemy się na transmisje internetowe, bo kibice są dla nas niezwykle ważni.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

17:20 24-04-2020