Pomożemy Wam pomagać! Ogłoszenia drobne Widzialnej Ręki za darmo w „WW”

Masz możliwości, by pomóc osobie w potrzebie? Jesteś w stanie zrobić dla kogoś zakupy albo wyprowadzić psa? Pomożemy Ci dotrzeć do potrzebujących. „Wiadomości Wrzesińskie” opublikują za darmo ogłoszenia drobne dotyczące wsparcia w pandemii.

aktualności 10:51 16-03-20200 0

Marta Nizio oraz Sylwia Wojtysiak założyły na Facebooku grupę Widzialna Ręka WRZEŚNIA, na którą serdecznie zapraszamy zarówno osoby potrzebujące wsparcia, jak i gotowe je zaoferować. Pojawiły się jednak obawy, że wiadomości z grupy nie dotrą do najbardziej potrzebujących, czyli do seniorów. Koronawirus SARS-CoV-2 powodujacy chorobę COVID-19 najgroźniejszy jest dla osób starszych i to one powinny zachować szczególną ostrożność. 

Z tego powodu otwieramy nasze łamy. Utworzymy dział drobnych ogłoszeń pomocowych, które publikowane będą oczywiście za darmo. Prosimy o nadsyłanie ich na adres biuro@wrzesnia.info.pl – z powodu profilaktyki zawiesiliśmy przyjmowanie ogłoszeń osobiście.

Prosimy o precyzyjne redagowanie ogłoszeń, np. „Pomogę: wyprowadzę psa, zrobię zakupy, odbiorę leki z apteki, codziennie po godz. 16.00, Września – okolice rynku. Ania, (numer telefonu)”, tak żeby potrzebujący wiedzieli, do kogo mogą się zwrócić. 

Pamiętajmy, że w trudnych czasach solidarność jest niezbędna. Pełni podziwu dla osób gotowych nieodpłatnie nieść pomoc potrzebującym, w ten sposób chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tej pięknej akcji. 

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

10:51 16-03-2020