Pomóż zieliniance spełnić podróżnicze marzenie

Aga Konieczna planuje wyprawę na drugi koniec świata. Nazwała ją Aga Koniec Zna. Aby zrealizować cel, ogłosiła w sieci zbiórkę. W zamian oferuje m.in. pocztówki z Ameryki Południowej i podróżnicze porady.

Pomagamy 23:52 06-12-20180 33

Wychowała się w Zielińcu (gm. Kołaczkowo), kształciła we Wrześni, ale powiat to dla niej za mało. W 2012 roku po raz pierwszy wyruszyła w długą zagraniczną podróż i ciągle jej mało. Jeszcze w grudniu planuje polecieć do Argentyny, skąd wyruszy do Brazylii i Urugwaju.

Poniżej prezentujemy zdjęcia Agi Koniecznej z poprzednich podróży, a w najnowszym numerze „Wiadomości Wrzesińskich” rozmawiamy z nią m.in. o krajach, które odwiedziła, oraz o couchsurfingu.

Wspomóc projekt Aga Koniec Zna możecie TUTAJ.

Aktualizacja (7 grudnia, 23.41)

Niecałą dobę po publikacji informacji o zbiórce na naszym portalu i w dniu publikacji materiału w „Wiadomościach Wrzesińskich” Adze Koniecznej udało się zebrać planowaną kwotę (w momencie przygotowywania materiałów brakowało ok. tysiąca złotych), a nawet ją przekroczyć. Oznacza to, że zrealizuje swoje marzenie, a wszyscy darczyńcy otrzymają wybrane nagrody. Wciąż jednak jest 10 dni do zakończenia zbiórki, a więc każdy ma jeszcze okazję dorzucić swoją cegiełkę. 

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:52 06-12-2018