Pomimo cennego remisu z Ostrovią Ostrów Wlkp. Victoria nie poprawia swojej sytuacji w tabeli

W pierwszym z serii meczów z wyżej notowanymi przeciwnikami gracze Victorii bezbramkowo zremisowali z Ostrovią. Pomimo punktu zdobytego w Ostrowie Wlkp. wrześnianie spadli w tabeli o jedną pozycję, na 15. miejsce.

piłka nożna 10:40 26-05-20190 1

W meczu rozgrywanym na boisku w Ostrowie Wlkp. nie było zbyt wielu sytuacji do zdobycia bramek. Piłkarze Victorii od samego początku nastawili się na grę z kontry. Gospodarze dłużej znajdowali się w posiadaniu piłki, ale niczego szczególnego im to nie przynosiło. Najlepszą sytuację strzelecką do przerwy mieli w 45. min wrześnianie. Mikołaj Jankowski doszedł do uderzenia piłki z 3. metrów, ale trafił nią prosto w bramkarza.

W czasie drugiej części gry każda z drużyn miała po jednej znakomitej okazji do otwarcia wyniku. Po stronie wrześnian piłka uderzona głową przez Łukasza Jasińskiego trafiła w słupek. Z kolei po uderzeniu zawodnika Ostrovii z 17 metrów futbolówka wylądowała na poprzeczce bramki Victorii.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Garstka, Lisiecki, Marzyński, Majewski – Szczublewski (75. Łabędzki), Oczkowski, Jasiński, Krawczyński, Krzyżanowski – Jankowski

IV liga, Ostrovia Ostrów Wlkp. – Victoria Września 0:0

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

10:40 26-05-2019