Poleć do Brukseli, wygraj smartfon! Świętujemy z Unią Europejską

Trwają jeszcze dwa konkursy, które Stowarzyszenia Gazet Lokalnych organizuje wspólnie z Unią Europejską.

aktualności 12:29 25-05-20180 0

Nagrodą w pierwszym konkursie jest wyjazd do Brukseli. Aby wziąć w nim udział wystarczy wyciąć kupon ze strony nr 16 w najnowszych „Wiadomościach Wrzesińskich” i wysłać go najpóźniej do 15 czerwca na podany adres. Wyniki zostaną ogłoszone do 13 lipca na stronie Gazetylokalne.pl. Tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Trzydniowy wyjazd odbędzie się wrześniu. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.

W drugim konkursie jest szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na adres: konkurs@gazetylokalne.pl, koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem „Wiadomości Wrzesińskie”.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie Wrzesnia.info.pl oraz na Gazetylokalne.pl. Tam znajduje się też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:29 25-05-20180 0