Pokaż na zdjęciu swoją Unię Europejską i wygraj smartfon Xiaomi

Stowarzyszenie Gazet Lokalnych zaprasza do udziału w atrakcyjnym konkursie fotograficznym.

społeczeństwo 11:18 07-05-20180 0

Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydano unijne pieniądze. Ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, a może coś zupełnie innego?

Fotografie wystarczy wysłać adres: konkurs@gazetylokalne.pl. Do wygrania smafton Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Na zdjęcia, także selfie, organizatorzy czekają do 31 maja 2018 r. Format JPG lub PGN, do 2 MB. Wyniki zostaną ogłoszone 30 czerwca na stronie Gazetylokalne.pl i na Wrzesnia.info.pl. Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:18 07-05-20180 0