Płomień po dwóch zwycięstwach na czele tabeli

Znakomity początek w tegorocznych rozgrywkach notują piłkarze Płomienia. Neklanie po raz drugi zdobyli komplet punktów nie tracąc żadnej bramki.

piłka nożna 09:44 17-08-20200 0

Losy wyjazdowego pojedynku z Jurandem Koziegłwy rozstrzygnęły się praktycznie do przerwy. Wtedy to padły obie bramki tego spotkania. Pierwszego gola neklanie zdobyli po dośrodkowaniu piłki przez Marcina Walkowiaka i uderzeniu jej z woleja przez Marka Domżalskiego. Drugie trafienie zaliczył Kamil Łuczak po dośrodkowaniu futbolówki z rzutu rożnego i ponownym dograniu jej w pole karne przez Damiana Wyrzykiewicza.

W dalszej części meczu gole już nie padły ale neklanie mieli kilka szans na powiększenie swojego dorobku. Min. arbiter spotkania nie uznał bramki zdobytej przez M. Walkowiaka po uderzeniu piłki głową, swoich znakomitych okazji strzeleckich nie udało się wykorzystać Patrykowi Malingerowi i Norbertowi Szklarzowi.

Płomień zagrał w składzie: Dzwoniarkiewicz - D. Walkowiak, Grzegorczyk (Dworniczak), Łuczak, Domżalski (Stróżyna) - Miśkowiak, M. Walkowiak, Malinger, Wyrzykiewicz (Szklarz), Depczyński (Kuzyk) - Maciejewski (Janicki)

Klasa okręgowa, Jurand Koziegłowy – Płomień Nekla 0:2 (0:2)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

09:44 17-08-2020