Płomień niespodziewanie w dół

Fatalnie w pojedynku z Avią Kamionki wypadli gracze Płomienia. Neklanie po trzech zwycięstwa z rzędu odnotowali wyraźny spadek formy.

piłka nożna 18:17 31-08-20201 0

Zanim w sobotnim pojedynku z Avią Kamionki piłkarze Płomienia ochłonęli było już praktycznie po meczu. Słabo dysponowaniu w tym dniu neklanie po upływie 30. min meczu przegrywali już 0:4. Po zagraniu ręką w polu karnym w 32. min arbiter przyznał Płomieniowi rzut karny. Jego pewnym wykonawcą okazał się Patryk Maciejewski. Niestety jeszcze przed przerwą goście zdobyli gola na 5:1.

Przez długi czas po przerwie neklanie nawiązywali wyrównaną walkę. Niestety po upływie 70. min meczu w krótkich odstępach czasowych stracili trzy kolejne gole. Wynik na 2:8 ustalił w końcówce meczu Maciejewski po raz drugi zdobywając gola z rzutu karnego.

Płomień Nekla zagrał w składzie: Dzwoniarkiewicz (Siejak) - D. Walkowiak (Grzegorczyk), Domżalski (Stróżyna), Łuczak, Dworniczak (Depczyński), Miśkowiak, M. Walkowiak, Szklarz, Kuzyk, Matysiak, Maciejewski (Woźniak)

Klasa okręgowa, Płomień Nekla – Avia Kamionki 2:8 (1:5)

18:17 31-08-2020