Płomień nadal z kompletem zwycięstw

Trzy zwycięstwa na koncie po trzech kolejkach spotkań to aktualny bilans graczy Płomienia. W ostatnim pojedynku neklanie pewnie pokonali Czarnych Wróblewo.

piłka nożna 15:31 23-08-20200 0

Tak dobrego początku rozgrywek piłkarze Płomienia nie notowali od dawna. Komplet punktów po rozegraniu trzech spotkań to spore osiągnięcie. W sobotnim meczu neklanie zmierzyli się z Czarnymi Wróblewo, którzy wcześniej doznali dwóch porażek. Mecz dla gospodarzy zaczął się znakomicie. Już w swojej pierwszej akcji neklanie zdobyli gola. Po dośrodkowaniu Adriana Matysiaka z boku boiska piłkę w bramce Czarnych umieścił Norbert Szklarz. Wydawało się, że po takim rozpoczęciu bramki dla miejscowych powinny posypać się hurtem. Nic takiego jednak się nie stało. Na drugiego gola gospodarze musieli czekać aż do 77. min. Po wprowadzeniu piłki do gry wrzutem z autu Matysiak trafił do siatki gości uderzając futbolówkę z dystansu. Wynik meczu na 3:0 neklanie ustalili w końcówce meczu. Po podaniu Karola Janickiego gola zdobył Szklarz.

Płomień Nekla zagrał w składzie: Dzwoniarkiewicz - Grzegorczyk, D. Walkowiak, Depczyński, Domżalski (Półtorak) - M. Walkowiak, Miśkowiak, Szklarz (Woźniak), Kuzyk (Dworniczak), Malinger, Matysiak (Janicki)

Klasa okręgowa, Płomień Nekla – Czarni Wróblewo 3:0 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

15:31 23-08-2020