Piosenki prosto ze słonecznej Italii. Mamy dla Was bilety!

21 kwietnia o 18.00 w WOK-u odbędzie się spektakl muzyczny "Ciao, ciao Bambina". Publiczność będzie mogła przenieść się na godzinę do słonecznej Italii.

kultura 10:46 10-04-2018 0

Spektakl opowiada inspirowany jest życiem Marino Mariniego.

– Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował – zapowiada Małgorzata Wojtulewicz, organizatorka i scenarzystka spektaklu.

W rolę Marino Mariniego wcieli się włoski aktor i wokalista Nicola Palladini.

Specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na spektakl. Żeby je zdobyć wystarczy wysłać mejla na adres j.gozdziewicz@wrzesnia.info.pl (prosimy o podanie nazwiska i numeru telefonu do kontaktu).

Wygrają dwie najszybsze osoby. Zapraszamy!

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

10:46 10-04-2018 0