Piłkarski klub z Orzechowa pozyskał strategicznego sponsora

Firma Comerto została sponsorem strategicznym Sparty Sklejka Orzechowo. Na początek zakupi ona nowe stroje dla zawodników.

piłka nożna 12:58 13-07-20180 3

Prezes orzechowskiego klubu Krzysztof Nowak nie ukrywa, że cieszy się niezmiernie z tego, że udało się pozyskać strategicznego sponsora. Zaznacza, że klub takiego dotychczas nie miał.

– W takich klubach jak nasz każdą złotówkę ogląda się podwójnie. Dlatego bardzo się cieszę, że miejscowa firma zdecydowała się wspierać naszą działalność. Na początek zakupi ona dla piłkarzy stroje i piłki. Co ciekawe, zawodnicy otrzymywać będę również od niej diety na mecze wyjazdowe. Nie będą to duże pieniądze ale będę mogli sobie kupić na przykład coś do jedzenia – mówi K. Nowak.

Firma Comerto mieści się w Orzechowie przy ul. Starowiejskiej. Zajmuje się sprzedażą profesjonalnych narzędzi pneumatycznych i gazowych oraz łączników, takich jak gwoździe łączone drutem, papierem, plastikiem, zszywki czy sztyfty. Specjalnością firmy są wiązarki do zbrojenia marki TJEP oraz drut wiązałkowy w szpulach. W branży działa ona od blisko 20 lat. 

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

12:58 13-07-20180 3