Piłka uliczna we Wrześni. Pod koniec lipca rozegrany zostanie jeden z turniejów Grand Prix Wielkopolski

Już pod koniec czerwca rozpocznie się pierwszy cyklu turniejów Grand Prix Wielkopolski w Piłce Ulicznej. W ostatni weekend lipca rozgrywki przeprowadzone będą we Wrześni.

piłka nożna 15:42 16-06-2018 0

I Grand Prix Wielkopolski w Piłce Ulicznej to cykl 5 turniejów w Pleszewie, Wolsztynie, Krotoszynie, Wrześni i Gostyniu. Rywalizacja w kategorii open będzie odbywała się na zasadach Street Soccer (3+1). Biorące udział w rywalizacji drużyny w poszczególnych turniejach gromadzić będą punkty do Grand Prix, które pozwolą przybliżyć się do zwycięstwa w całym cyklu. Pierwszy turniej w Pleszewie odbędzie się już w następny weekend (23-24.06.2018 r.). Dzieci zagrają w kategorii U6-U13, w zależności od miejscowości. Zgłoszeń drużyn można dokonać na www.boiskomobilne.pl.

Wrzesiński turniej rozegrany zostanie w dniach 27-29.07.2018 r. Rozgrywki prowadzone będą na boisku mobilnym w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Turniej rozegrany zostanie w kategoriach U6-U13 (piątek, niedziela) oraz open (sobota). Organizatorem turnieju we Wrześni będzie Gmina Września oraz Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej w Futsalu, które serdecznie zaprasza do udziału w lokalnym turnieju oraz wzięciu udziału w całym cyklu w kategorii open. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Podczas trwania rozgrywek przewidziane będą także atrakcje dla najmłodszych oraz zaplecze gastronomiczne.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

15:42 16-06-2018 0