Piknik z okazji Dnia Dziecka pełen atrakcji i emocji

Pół tysiąca osób wzięło udział w tegorocznym Dniu Dziecka, który został zorganizowany przez rady sołeckie Kołaczkowa i Łagiewek, Kółko Rolnicze, Koło Gospodyń Wiejskich i Gminną Komisję Antyalkoholową.

aktualności 21:45 03-06-20180 0

Na początku imprezy organizatorów zaskoczył deszcz. Ulewa rozpędziła uczestników do domów.

- Mamy pobiegły do domów przebrać dzieci, i mam nadzieję, że wrócą. Z tego deszczu mogą być zadowoleni tylko rolnicy, ale nie my organizatorzy – powiedział nam Stefan Staszak, sołtys Kołaczkowa.

Sołtys miał nosa, bo faktycznie kołaczkowianie tłumnie wrócili na niedzielną imprezę. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

Najmłodszych zabawiała animatorka Jolanta Tamborska (nagłośnie Grzegorz Tamborski). Panowie Bogumił Gomulski i Piotr Kamiński piekli kiełbaski, Mirosław Pawlak i Jarosław Pawlak mieli pieczę nad oranżadą.

Panie z koło gospodyń wiejskich, którymi kierowała Mieczysława Michałowska przygotowały poczęstunek i rozdawały słodycze dzieciakom.

Druhowie OSP Kołaczkowo pokazali wozy bojowe i dbali o bezpieczeństwo uczestników. Waldemar Pawlak zajął się organizacją turnieju plażówki.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1 Maciej Waszak i Szymon Tamborski 2. Waldemar Pawlak i Gracjan Stróżyk 3. Filip Woźniak i Bartosz Waszak 4. Michał Waszak i Robert Woźniak 5. Mateusz Stasiak i Damian Plewiński.

Dzięki członkom stowarzyszenia Masters of the Roads dzieciaki mogły przejechać się wypasionymi motocyklami.

Każdy znalazł coś dla siebie. A czy tegoroczny Dzień Dziecka przypadł wam do gustu. Zachęcam do głosowania w ankiecie.

Ankieta

Czy tegoroczny Dzień Dziecka w Kołaczkowie można uznać za udany?

Thumb ww biernat

Filip Biernat

21:45 03-06-20180 0