Pijany kierowca spowodował wypadek. Nie żyje 20-letni mężczyzna

19-letni mężczyzna kierujący audi A3 stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji. Jedna osoba nie żyje.

na sygnale 10:48 07-10-2018 5

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 października w Marzeninie. Z naszych informacji wynika, że kierujący audi A3 jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego uderzył w krawężnik, a następnie w ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była tak duża, że „wyrwany” z auta silnik upadł kilka metrów dalej.

W wyniku zdarzenia zginął 20-letni mieszkaniec gminy Wrześna. Kierujący audi był pijany. Miał 0,32 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu. 19-letni mieszkaniec gminy Września został zatrzymany. Trzy kolejne osoby, które podróżowały samochodem trafiły do szpitali na terenie Wrześni, Gniezna i Poznania.

- Osoba, której nie udało się uratować życia leżała pod oknem domu, a dwaj jego koledzy leżeli nieprzytomni na jezdni. Wychodzi na to, że nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Pozostali dwaj byli przytomni. Byli w szoku. Kierowca mówił później „co ja zrobiłem, co ja zrobiłem?” - mówi nam jeden z mieszkańców.  

 Więcej o zdarzeniu napiszemy w piątkowym wydaniu "Wiadomości Wrzesińskich". 

Od autora: z powodu agresywnych i obraźliwych komentarzy pod artykułem postanowiliśmy zablokować możliwość komentowania tego tematu.

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

10:48 07-10-2018 5