Seanse w Kinie Trójka wracają w sobotę. Czytajcie „WW” i wygrywajcie wejściówki!

Wracają seanse w Kinie Trójka i kinowy konkurs na łamach „Wiadomości Wrzesińskich”.

kultura 16:00 05-06-20200 0

6 czerwca wrzesińskie kino rusza po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa.

Na początek w kinie zobaczymy animację „Naprzód”, komedię „Pojedynek na głosy” i polski thriller „Sala samobójców. Hejter”.

„Naprzód” to amerykańska animacja komputerowa fantasy wytwórni Pixar. Dwóch braci elfów żyje w świecie, w którym porzucono magię na rzecz technologii. Prowadzą więc życie podobne do naszego. Ich ojciec zmarł z powodu nieznanej choroby, ale okazuje się, że można go przywrócić do życia za pomocą zaklęcia. Nie wszystko idzie tak jak trzeba i bracia muszą wyruszyć w podróż, żeby dokończyć czary.

Godziny seansów: sobota, 6.06 – czwartek, 11.06: 15.00.

„Pojedynek na głosy”, czyli pełna wzruszeń i dobrego humoru opowieść o amatorskim kobiecym zespole muzycznym to coś dla miłośników komedii i energetycznych przebojów. W kinie Trójka film będzie wyświetlany podczas dwóch pokazów przedpremierowych.

Godziny seansów: sobota, 6.06 i niedziela, 7.06: 17.45

„Sala samobójców. Hejter”, głośny film w reżyserii Jana Komasy to spin-off „Sali samobójców" z 2011 roku. Reżyser po raz kolejny pokazuje mroczną stronę internetu. Tym razem bohaterem jest student prawa wydalony z uczelni za plagiat. Ukrywa ten fakt pobierając pomoc od zamożnych rodziców swojej przyjaciółki. Kłamstwo wychodzi na jaw i chłopak traci zaufanie protektorów. Pełen poczucia krzywdy rozpoczyna pracę w agencji PR. Jego zadaniem jest niszczenie w internecie kariery znanych osób. Hejter prowadzi kampanię przeciwko politykowi wspieranemu przez swoich dawnych opiekunów.

Godziny seansów: sobota, 6.06 – czwartek, 11.06: 20.30.

Wraz z kinowymi seansami wraca także nasz filmowy konkurs. Co tydzień wśród uczestników wszystkich konkursów organizowanych na łamach „WW” (Gdzie to jest?, Śmichy-chichy, Krzyżówka, Stówka) losujemy podwójną wejściówkę do kina na dowolny seans. Zapraszamy do udziału!

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

16:00 05-06-2020