Piękne wrześnianki w półfinale Miss Wielkopolski. Trzymamy kciuki!

Paulina Kubiak z Wrześni i Anna Budkowska z Miłosławia to dwie piękne dziewczyny z naszego powiatu, które dostały się do półfinału Miss Wielkopolski.

społeczeństwo 15:36 22-02-20180 8

Paulina Kubiak wysłała zgłoszenie do konkursu w maju zeszłego roku. Stwierdziła, że to może być fajna przygoda i dobra zabawa. Udało się jej zakwalifikować do kolejnego etapu bez konieczności udziału w castingu. Takie szczęście miało 30 osób.

Paulina z wykształcenia jest pedagogiem, pracuje jako wychowawca w przedszkolu publicznym w Witkowie. Popołudniami jest instruktorką fitness i zumby, prowadzi również w Witkowie zespół taneczny Happy Feet.

Do konkursu piękności w naszym województwie zakwalifikowała się również Anna Budkowska. 20-letnią miłosławiankę namówili do udziału jej przyjaciele i chłopak. Dotychczas nie startowała w żadnym konkursie piękności. Anna studiuje zaocznie zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pracuje w firmie logistycznej.

Już wkrótce – 10 marca – dowiemy się, której z nich uda się wejść do finału. W konkursie Miss Wielkopolski do wygrania jest między innymi samochód osobowy oraz 10 tys. zł. Nagrodą jest również wyjazd na festiwal filmowy do Cannes i Wenecji.

Więcej o naszych uroczych kandydatkach piszemy w aktualnym wydaniu „WW”.

Łukasz Różański

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

15:36 22-02-2018