Pięć lat pięknych zmian czyli wielki finał Mojej Metamorfozy

Dobiegła końca piąta edycja Mojej Metamorfozy. Tegoroczna gala finałowa była ostatnią w historii popularnego we Wrześni (i nie tylko) projektu.

społeczeństwo 23:26 07-06-20180 1

7 czerwca w Hotelu Barczyzna dwie finalistki - Grażyna Lesińska i Monika Budna, zaprezentowały się w nowej odsłonie. Promienne, zgrabne, ubrane w piękne sukienki wyglądały olśniewająco. Uczestniczki zaznaczają jednak, że najważniejsza zmiana zaszła w nich samych. Stały się pewniejsze siebie i dowartościowane. Wszystko dzięki trzymiesięcznej pracy ze specjalistami - m.in. psychologiem, trenerem rozwoju osobistego i dietetykiem. 

Monika i Grażyna to nie jedyne osoby, które dzięki Mojej Metamorfozie odkryły, że swoje wewnętrzne piękno. Projekt przez pięć lat zmienił na lepsze życie 12 finalistów. 

Piąta gala miała charakter podsumowania. Była też okazją do spotkania uczestników wszystkich edycji. Organizatorki - Agnieszka Witucka i Olga Szymańska podziękowały sponsorom i partnerom. Zapowiedziały też, że nie dadzą za długo za sobą tęsknić. Po wakacjach ruszają z nowymi ciekawymi projektami promującymi zdrowie, rozwój osobisty i lokalny biznes.

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

23:26 07-06-20180 1