Pechowa przegrana Orlika

W wyjazdowym pojedynku przeciwnikiem dla graczy Orlika oprócz Baszty Przedecz było w części zalane wodą boisko. W odróżnieniu od gospodarzy miłosławianom nie dopisało z tego powodu szczęście.

piłka nożna 19:28 08-09-20203 0

Gospodarze prowadzenie w meczu objęli już w 6. min po wykorzystaniu rzutu karnego przyznanego po bardzo wątpliwym faulu Kamila Machnika. W 15. min do wyrównania doprowadził Mateusz Szuba. Niestety kilka minut później miejscowi wykorzystali przewagę wzrostu zdobywając bramkę na 2:1 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W ciągu pierwszych 20. min drugiej części gry miłosławianie mogli odwrócić losy meczu. Niestety Szymon Markiewicz trafił futbolówką w słupek, a po strzale Marcina Koleckiego futbolówka zatrzymała się w wodzie w okolicach linii bramkowej. Dwie skuteczne kontry pozwoliły miejscowym wyjść na prowadzenie 4:1. W 75. min drugiego gola dla miłosławian zdobył Damian Szwat. W 88. min gracz gospodarzy w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik meczu na 5:2.

Orlik Miłosław zagrał w składzie: Pera – Kaźmierczak, Pętkowski, Kolecki, Trawiński – Szwat, Machnik (11. Markiewicz), Grajek, Szuba, Łuczak (70. Maryański) – Nowak

Klasa okręgowa, Baszta Przedecz – Orlik Miłosław 5:2 (2:1)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:28 08-09-2020