Paka ziemniaka i inne atrakcje prosto z foodtrucka

Mobilne restauracje opanowały Park im. Dzieci Wrzesińskich. Na czas Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego rozbiło się tam miasteczko foodtrucków. Jeszcze dziś do 22.00 (albo i dłużej!) będzie można spróbować rozmaitych specjałów. Jutro z kolei knajpki na kołach zaparkują w Nowym Folwarku.

aktualności 18:09 02-05-20190 3

Minidonuty z rozmaitymi polewami i posypkami, lody tradycyjne i tajskie, frytki belgijskie czy smażone cienkie płatki z ziemniaków z różnymi przyprawami, burgery, langosze i kanapki z szarpaną wieprzowiną to tylko część oferty miasteczka foodtrucków. I choć dzisiejsza pogoda może nie zachęcać do spacerów, to warto pamiętać, że właśnie dzisiaj Wrzesiński Weekend Muzyczny zawita do Amfiteatru im. Anny Jantar. Koncert grupy The Cuban Latin Jazz rozpocznie się o godz. 20.00, warto więc wyjść z domu z odpowiednim zapasem czasu i po drodze zgarnąć coś apetycznego.

A jeśli ktoś woli czynny wypoczynek od wieczoru z muzyką, to także nie ominą go kulinarne rozkosze, ponieważ 3 maja miasteczko foodtrucków rozbije się na mecie 22. Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Nowym Folwarku i będzie jedną z atrakcji pikniku rodzinnego.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

18:09 02-05-2019