Ostatnia kolejka ligowa w Kołaczkowie przed wakacyjną przerwą

W niedzielę 7 lipca obędzie ostatnia kolejka Letniej Ligi Piłkarskiej przed wakacyjną przerwą. Początek rozgrywek o godz. 14.00 na orliku w Kołaczkowie.

piłka nożna 14:57 04-07-20190 0

Liga szykuje się do wakacyjnej przerwy. Przed zawodnikami jeszcze tylko ostatnia kolejka ligowa i można spokojnie odpoczywać do września. Kolejność drużyn w czołówce tabeli nie zaskakuje, ale można się nieco zdziwić nad tym jak wygląda druga połowa zestawienia.

To nieco zaskakujące, że są tam trzy zespoły „zza granicy”. Z rozgrywkami pożegnał się zespół Krzywej Góry, po tym jak oddał drugie spotkanie w rundzie walkowerem. Dla Krzywej Góry nie był to udany sezon, do fatalnej zdobyczy punktowej doszły braki kadrowe i determinacja spadła do minimalnego poziomu. Stąd i efekt w postaci odpadnięcia z rozgrywek.

Mimo tego, w najbliższą niedzielę rozpoczyna się runda rewanżowa. Będzie to trudna kolejka dla zespołów z dołu tabeli, ponieważ spotykają się z silniejszymi od siebie rywalami. I choć powinno się pamiętać, że wynik zawsze jest otwarty, to jednak na papierze wszystko wydaje się jasne, proste i przewidywalne.

7 lipiec (niedziela) 10. kolejka ligowa

godz.14.00 LZS Sokolniki - Dawka Mocy

godz.15.00 FC Pomarańczowe Armaty - Budziłowo

godz.16.00 TW Kołaczkowo- Ferma Szafarek Zieliniec

godz.17.00 Manhattan Team- Spółka Bieganowo

Liga Kołaczkowo

Thumb ww biernat

Filip Biernat

14:57 04-07-2019