Ostatni i najważniejszy. W środę pomarańczowi zagrają z krakusami mecz o brąz

APP Krispol rozegra 18 kwietnia 33. spotkanie sezonu I ligi. Pojedynek będzie wieńczył pięciomeczową batalię o brązowy medal z AGH Kraków.

siatkówka 15:18 16-04-20180 0

Krakowianie mogli już rozstrzygnąć całą sprawę u siebie w niedzielę. W pojedynku do trzech wygranych meczów prowadzili już 2:1 i pewnie też wygrali pierwszy set czwartego spotkania. Przybyli na ten mecz przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej zaczęli już wykładać puchary na stolik przekonani, że ostateczne rozstrzygnięcie to kwestia kilkudziesięciu minut. Do dekoracji jedna nie doszło. Wrześnianie, kto wie czy nie za sprawą „dzielenia skóry na niedźwiedziu”, podnieśli się, efektownie ograli rywali i szykowaną galę przenieśli do… Wrześni!

Początkowo oba kluby uzgodniły, że ewentualny piąty mecz odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia. Ostatecznie, z powodu próśb warszawskiej centrali, wrócono do pierwotnego terminu - środy, 18 kwietnia.

W imieniu klubu i w imieniu samych siatkarzy zapraszamy kibiców na to emocjonujące spotkanie. Będzie okazja pożegnania się z udanym sezonem, a mamy też nadzieję, że fetowania brązowych medali ligi.

5. mecz o brązowy medal I ligi siatkówki mężczyzn

środa, 18 kwietnia, hala ul. Słowackiego

18.00 APP Krispol Września - AGH Kraków

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

15:18 16-04-20180 0