Ośrodek Na Skraju Lasu wzbogacił się o minizoo i restaurację

Po zmianach w ośrodku agroturystycznym Na Skraju Lasu w Nowym Folwarku trudno w okolicy o lepsze miejsce na niedzielny wypad.

gospodarka 11:54 19-07-20192 0

Owce wrzosówki Tusia i Trusia, lamy Anda i Wanda, ośliczki Pysia i Igiełka, owca kameruńska Rodzynka, kozy karłowate Dolli, Madi i Lola oraz kozy angorskie Tekla, Sonia i Vanessa. Oto cały skład najnowszej atrakcji w ośrodku Na Skraju Lasu w Nowym Folwarku. Choć zwierzaki różnią się gatunkami, to charakterami są bardzo zgodne – we wspólnej zagrodzie nie dochodzi do żadnych sporów. Zwierzyniec oficjalnie zadebiutował w ostatnią niedzielę i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie.

– Ale z nich łakomczuchy! – cieszyły się dzieci, które częstowały zwierzaki specjalną karmą dostępną na miejscu (dokarmianie własnymi produktami jest zabronione).

Zwierzyniec jest otwarty codziennie dla klientów ośrodka oraz na zarezerwowane wizyty, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Zgłoszenia są przyjmowane pod nr. tel. 510 066 698 lub 573 219 160. Jednorazowa wizyta z bezpośrednim kontaktem ze zwierzakami kosztuje 8 zł od osoby. Za niewielką dopłatą pobyt można wzbogacić o ognisko z poczęstunkiem.

Tego samego dnia, co minizoo, w ośrodku Na Skraju Lasu otwarto nową restaurację, z tradycyjną polską kuchnią – i nie tylko. Lokal będzie czynny wyłącznie w niedziele, w godz. 13.00–19.00. – To nasza odpowiedź na sugestie klientów. Już pierwsza niedziela potwierdziła, że jest to strzał w dziesiątkę. Gości było wielu i nikt nie wyszedł zawiedziony – zapewnia Dominik Kuszak, menedżer ośrodka.

Kolejną nowością w Nowym Folwarku, dostępną wyłącznie na żądanie, jest tzw. strefa AirZone, czyli wielki dmuchany tor przeszkód i konkurencji, w sam raz na imprezę integracyjną lub rodzinną. Poza tym niezmiennie czeka sprawdzony już wigwam grillowy oraz karczma na imprezy okolicznościowe.

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:54 19-07-2019