Osłabione rezerwy Victorii pokonane przez Clescevię Kleszczewo

Niczego wskórać w pojedynku z Clescevią Kleszczewo nie udało się młodym graczom rezerw Victorii. Wrześnianie do rozegrania tego meczu musieli wesprzeć się zawodnikami z drużyny juniorów.

piłka nożna 09:59 24-11-20200 0

Spotkanie okazało się mało widowiskowe. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie zbyt wielu klarownych sytuacji bramkowych. Po strzale z rzutu wolnego z 20. metrów gospodarze objęli prowadzenie w 14. min. Pięć minut później po przeprowadzeniu kontry miejscowi podwyższyli na 2:0. Wrześnianie szanse bramkowe mieli tylko po strzałach Kacpra Łabędzkiego i Jakuba Zielonki z rzutów wolnych.

Po przerwie nadal większość boiskowych wydarzeń miało miejsce w strefie środkowej boiska. Gracze Victorii szansę zdobycie gola mieli tylko raz. Po strzale Eryka Szymańskiego bramkarz Clescevii zdołał sparować piłkę na rzut rożny. W 85. min miejscowi wykorzystali przyznany im rzut karny ustalając wynik meczu na 3:0.

Wrześnianom do rozegrania zostały jeszcze dwa zaległe spotkania. W najbliższą sobotę w Swarzędzu zmierzą się z tamtejszym Liderem, a 06.12.2020 r. o godz. 12.00 u siebie podejmować będą Czarnych Wróblewo.

Victoria II Września zagrała w składzie: Perzyński – Zielonka, Jędraszak, Zdunek, A. Grabarek – Ziarkowski (46. M. Nowicki), Wasela, Cieślak, Kolski (55. Marciniak) – Łabędzki (70. E. Szymański) – Klamecki-Cichy (60. Staszak)

Klasa okręgowa, Clescevia Kleszczewo – Victoria II Września 3:0 (2:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

09:59 24-11-2020