Orkiestra nadal w trybie zdalnym. Tym razem przyszedł czas na The Jackson 5

Nekielska Orkiestra Dęta nie zwalnia i prezentuje kolejne nagrania stworzone w trybie zdalnym.

społeczeństwo 14:00 03-05-20200 1

Przypomnijmy, że o inicjatywie orkiestry pisaliśmy już na początku kwietnia na naszym portalu (link do artykułu znajduje się TUTAJ). Fragment utworu Johnie Dixie zaprezentowany został nawet na antenie ogólnopolskiej rozgłośni RMF FM w programie "Lepsza połowa dnia" prowadzonym przez Jacka Tomkowicza.

Na łamach "Wiadomości Wrzesińskich" kapelmistrz orkiestry, Wojciech Olejnik, zapewniał, że stworzony utwór to dopiero pierwsza próbka możliwości nekielskich dęciaków. Słowa dotrzymał, bo w sieci pojawiło się już kolejne nagranie. Tym razem muzycy postanowili zagrać utwór The Jackson 5 zatytułowany "I Want You Back". Klip z udziałem muzyków został opublikowany w serwisie YouTube (a dokładnie TUTAJ).

- Dziękujemy za pięć tysięcy wyświetleń naszego pierwszego klipu w ramach akcji "Zostań w domu". Udowadniamy, że mimo braku prób możemy nadal kontynuować naszą pasję i wspólnie muzykować - mówi Klaudia Janiszewska z nekielskiej orkiestry.

Muzycy nekielskiej orkiestry nagrali też w trybie zdalnym fragment polskiego hymnu z okazji 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wspomniane nagranie można znaleźć TUTAJ.

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

14:00 03-05-2020