ONICO lepsze od APP Krispol, siatkarze z Warszawy nie zastosowali żadnej taryfy ulgowej (galeria)

W piątkowe popołudnie doszło do bardzo ciekawego pojedynku sparingowego pomiędzy ONICO Warszawa, a APP Krispol Września. Występujący na co dzień w PlusLidze goście pewnie zwyciężyli w czterech rozegranych setach.

siatkówka 16:45 23-09-2017 4

Spotkanie zorganizowane przez APP Krispol Września i Burmistrza Wrześni rozegrano w nowo wybudowanej hali SSP nr 3 we Wrześni przy ulicy Kosynierów. Hala mogła pomieścić około 300 kibiców i tylu w piątkowe popołudnie się w niej znalazło. W PlusLigowym zespole ONICO ujrzeć można było kilka gwiazd z Andrzejem Wroną – mistrzem świata seniorów na czele. Z ławki rezerwowych spotkaniu przyglądał się dyrektor sportowy ONICO - Paweł Zagumny. W składzie warszawian nie zabrakło także grającego na pozycji libero wychowanka KPS Progresss Września Jędrzeja Gruszczyńskiego. W hali SSP nr 3 nie pojawił się natomiast trener ONICO Stephane Antiga.

Prowadzony przez Mariana Kardasa APP Krispol miał znakomitą okazję do porównania swoich umiejętności z drużyną z wyższej półki. Mecz okazał się bardzo ciekawy, dostarczył wielu emocji, chociaż wrześnianie nie odnieśli w nim sukcesu. ONICO pewnie wygrało pierwsze trzy partie. Gracze APP Krispol momentami nawiązywali walkę tylko w pierwszym i drugim secie. W trzeciej partii wrześnianie nie mieli natomiast kompletnie nic do powiedzenia. Na koniec rozegrano jeszcze tajbrek, w którym APP Krispol zdołał ugrać osiem oczek. Największy problem w całym spotkaniu wrześnianie mieli z odbiorem bardzo trudnej i różnorodnej zagrywki ONICO.

W sobotę APP Krispol udał się do Nysy, aby wziąć udział w Memoriale im. Zdzisława Kiczyńskiego. W pierwszym pojedynku wrześnianie zmierzą się z KS AGH Kraków.

Mecz sparingowy, APP Krispol Września – ONICO Warszawa 0:4 (19:25, 18:25, 14:25, 8:15)

APP Krispol zagrał w składzie: Iglewski, Dobosz, Narowski, Pasiński, Antosik, Kaźmierczak, Matuszak (libero) oraz Napiórkowski, Troczyński, Maćkowiak, Torzewski, Brzóstowicz

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

16:45 23-09-2017 4