Nowe doświadczenia młodych siatkarek podczas silnie obsadzonego turnieju w Tuszynie

Siatkarki UKS Spartakus Września i UKS Olimp Września w miniony weekend wzięły udział w dwudniowym, ogólnopolskim turnieju mini siatkówki w Tuszynie. O zajęcie wysokich miejsc było trudno, ale zebrane doświadczenia mogą okazać się bezcenne.

siatkówka 20:06 12-12-20180 0

Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Czwórek z okazji 20-lecia UMKS Tuszyn rozegrano w dniach 8-9 grudnia 2018 r. W zawodach wzięło udział ok. 140 siatkarek z klubów reprezentujących Bytom, Zgierz, Częstochowę, Konstantynów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Wrześnię, Kluczewsko, Koło, Poznań i Tuszyn.

- Poziom turnieju okazał się niezwykle wysoki. Mimo wielkich chęci i serca do walki naszym zawodniczkom nie udało się zająć dobrych miejsc. Ostatecznie UKS Olimp uplasował się na 16. i 21. miejscu, a zespoły UKS Spartakus na miejscach 22 i 23. Dziewczęta zdobyły natomiast bardzo ważne doświadczenia. Turniej wygrały siatkarki z Tuszyna, które po bardzo ciężkiej walce pokonały reprezentantki Tomaszowa Mazowieckiego – udział w zawodach oceniała trener UKS Spartakus – Iwona Czerniak.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:06 12-12-2018