Niezwykle cenny punkt rezerw Victorii

Występując na własnym boisku piłkarze Victorii II zdobyli bardzo cenny punkt w pojedynku z rezerwami Polonii Środa Wielkopolska. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli goście.

piłka nożna 20:28 06-09-20200 0

Przed meczem goście w czterech pojedynkach stracili tylko dwa punkty za sprawą remisu. Gracze rezerw Victorii natomiast za sprawą jednego remisu mieli na swoim koncie tylko jedno oczko. Znając siłę przeciwnika wrześnianie od początku pojedynku nastawili się na grę z kontry. Gracze Polonii II do przerwy czterokrotnie mogli pokusić się o zdobycie bramki. Gospodarze wypracowali sobie natomiast dwie sytuacje strzeleckie.

Tuż po przerwie szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę, po zamieszaniu w polu karnym, do bramki Polonii II skierował Stanisław Klamecki–Cichy. Od tego momentu goście coraz bardziej zaczęli spychać wrześnian do gry w obronie. Graczy rezerw Victorii tylko sporadycznie stać było na wyprowadzenie kontry. W 72. min po dośrodkowaniu w pole karne i uderzeniu piłki głową z kilku metrów przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Potem napór piłkarzy ze Środy Wlkp. przybrał jeszcze na sile. Korzystny wynik wrześnianom udało im się jednak do końca meczu utrzymać.

Victoria II zagrała w składzie: Rembowicz – A. Grabarek, Czerniak, Zdunek (85. Paczyński), Jędraszak – Kolski (66. N. Szymański), Til, P. Grabarek (80. Majewski), Cichoński, Staszak – Klamecki-Cichy (60. Dominik Szymański)

Klasa okręgowa, Victoria II Września – Polonia II Środa Wlkp. 1:1 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:28 06-09-2020