Najnowsze konsole do gier w zamian za wypracowania! Także dla dorosłych

Nie tylko uczniowie, ale także dorośli z powiatu wrzesińskiego mogą wziąć udział w konkursie „Mistrz Wypracowań” organizowanym przez portal edukacyjny Dydktanda.pl.

oświata 15:47 06-10-20201 1

To pierwsza odsłona tego ogólnopolskiego konkursu. Adresowany jest on do osób posiadających lekkie pióro, które chcą się sprawdzić w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.

Konkurs jest podzielony na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, uczniowie szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której udział brać mogą nauczyciele, a także dorośli spoza szkół. Wszystkie nadesłane prace zostaną sprawdzone i ocenione przez moderatora konkursu. Liczba otrzymanych punktów będzie zależeć od jakości nadesłanej pracy oraz jej poprawności językowej i ortograficznej.

Konkurs potrwa do 22 listopada. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody, m.in. najnowsze konsole do gier PlayStation 5 i Xbox Series X, a także smartfony, tablety czy gimbale. Ponadto każdy uczestnik, który uzyska co najmniej 1 punkt, otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu ebooków i audiobooków Legimi na 30 dni.

Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Szczegóły i tematy wypracowań można znaleźć TUTAJ.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

15:47 06-10-2020