Najmłodsze siatkarki z Wrześni pojechały zbierać doświadczenia w licznie obsadzonym turnieju

W III Memoriale Zbigniewa Staszaka w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt udział wzięły drużyny z wielu rejonów Polski. Reprezentujące Wrześnię siatkarki zebrały w Środzie Wlkp. dużo doświadczeń.

siatkówka 21:26 05-02-2018 0

Turniej, w którym udział wzięło ponad 300 zawodniczek z wielu klubów z całej Polski rozegrano w dniach 3-4 lutego w Środzie Wlkp. Około dwudziestoosobowa ekipa z Wrześni składała się z siatkarek uczestniczących na co dzień w zajęciach prowadzonych przez UKS Spartakus i UKS Olimp Września.

W kategorii dwójek w gronie 32 drużyn siatkarki reprezentujące UKS Spartakus uplasowały się na 18 i 20 miejscu. Rówieśniczki z UKS Olimp Września zajęły natomiast 17 i 21 lokatę. W kategorii trójek na 27 uczestniczących drużyn zawodniczki UKS Spartakus zajęły 17 i 27 miejsce, a UKS Olimp 22.

- Turniej był wielkim przedsięwzięciem organizacyjnym. Mecze równocześnie toczyły się na czterech boiskach. Nasze zawodniczki pomimo nie najwyższych miejsc osiągniętych w klasyfikacji generalnej poszły z pewnością w umiejętnościach o krok do przodu. Było mnóstwo grania, niektóre spotkania przegrywaliśmy w samych końcówkach. Przed nami eliminacje do mistrzostw Wielkopolski Kinder+Sport podczas, których zdobyte nowe doświadczenia boiskowe powinny zaprocentować – oceniała po turnieju trener UKS Spartakus Iwona Czerniak.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

21:26 05-02-2018 0