Najlepsi sportowcy odebrali nagrody i wyróżnienia

W środę 5 grudnia w Nekielskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych młodych sportowców gminy.

społeczeństwo 10:00 10-12-20180 0

Wyróżniono 52 uczniów, którzy zostali zgłoszeni przez szkoły i kluby sportowe. Nagrodzeni zostali zarówno sportowcy indywidualni jak i całe drużyny.

- Anna Szuba (szachy) - Płomyk Nekla

- Dawid Kubiak (szachy) - Płomyk Nekla

- Małgorzata Kubiaczyk (szachy) - Płomyk Nekla

- Mateusz Woźniak (szachy) - Płomyk Nekla

- Szymon Kmieciak (szachy) - Płomyk Nekla

- Michał Mendzelewki (szachy) - Płomyk Nekla

- Wojciech Mendzelewski (szachy) - Płomyk Nekla

- Michał Wsolak (szachy) - Płomyk Nekla

- Amelia Łakoma (szachy) - Płomyk Nekla

- Maurycy Godycki-Ćwirko (karate) - Nekielski Klub Karate Do Shotokan

- Martyna Antoniewicz (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Monika Kramska (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Jakub Wiśniewski (lekkoatletyka/badminton) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Piotr Wiśniewski (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Przemysław Świdurski (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Paweł Wróbel (lekkoatletyka/siatkówka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Zuzanna Płocka (lekkoatletyka/siatkówka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Julia Leśniczak (lekkoatletyka/siatkówka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Julia Prałat (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Kalina Mitkowska (lekkoatletyka/siatkówka/tenis stołowy) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Judyta Najtkowska (tenis stołowy) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Filip Graczyk (triathlon) - UKS Cityzen Poznań

- Szymon Kostrzewski (crossminton) - UKS Milesza Targowa Górka

- Jan Łamaszewski (kolarstwo) - Tarnovia Tarnowo Podgórne

- Marcin Bandosz (motocross) - MKS Nekla

- Alicja Fiałkowska (pływanie synchroniczne) - UKS Szóstka

- Sergiusz Woźniak (strzelectwo) - Stowarzyszenie Strzelecko-Rekreacyjne Ogończyk

- Natalia Polańska, Paulina Konieczna (tenis stołowy) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Julianna Gramza, Alicja Babraj, Agnieszka Wiśniewska (badminton) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Julia Leśniczak, Julia Prałat, Magdalena Świdurska, Zuzanna Płocka, Kaja Kozłowska, Julia Kramska, Magdalena Kaptur, Dominika Macioszek, Kalina Mitkowska, Roksana Kapturska (biegi sztafetowe) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Norbert Deckert, Paweł Wróbel, Eryk Stachowiak (lekkoatletka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Piotr Wiśniewski, Łukasz Wiśniewski, Michał Piechnicki (lekkoatletyka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Paweł Wróbel, Norbert Deckert, Dawid Kubiak, Aleksander Kubacki, Bartosz Nowak, Eryk Stachowiak, Michał Piechnicki, Wojciech Mendzelewski, Łukasz Wiśniewski, Jakub Frąckowiak (siatkówka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Zuzanna Płocka, Julia Leśniak, Kalina Mitkowska, Maria Jasiecka, Małgorzata Kubiaczyk, Zuzanna Olejniczak, Amelia Irska, Julia Prałat, Kaja Kozłowska, Magdalena Kaptur (siatkówka) - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nekli

- Michał Mendzelewski, Jakub Wiśniewski, Paweł Wiśniewski, Anna Szuba (szachy) - UKS Płomyk Nekla

- Wojciech Mendzelewski, Dawid Kubiak, Bartosz Małysz, Małgorzata Kubiaczyk (szachy) - UKS Płomyk Nekla

Fot. UMiG Nekla

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

10:00 10-12-20180 0