Nadchodzi czas prawdy. Wielki bój Victorii z Mieszkiem. Przyjdź na stadion! Dopinguj naszych!

Zwycięzcy dwóch grup IV ligi spotkają się w sobotę w pierwszym z dwóch meczów barażowych. Stawką będzie awans do III ligi.

piłka nożna 10:08 08-06-20180 4

W sobotę, 9 czerwca, o 16.00 na stadionie przy Kosynierów zabrzmi pierwszy gwizdek arcyważnego pojedynku. Na zielonej murawie zmierzą się ambicje Wrześni i Gniezna.

Victoria pewnie wygrała swoją grupę IV ligi. Jeszcze bardziej przekonująco (zaledwie 2 remisy w 30 meczach) triumfował w grupie północnej Mieszko. I to właśnie gnieźnianie będą faworytem dwumeczu. Zmontowali potężny skład, zainwestowali wielkie pieniądze i nie wyobrażają sobie kolejnego sezonu w IV lidze.

– Oni muszą, my możemy. To wielka różnica, która powinna dać nam więcej luzu. W tym upatruję naszą siłę – już kilka tygodni temu zapowiadał prezes Victorii Eugeniusz Nowicki.

Oby tego luzu nie zabrakło, bo o ambicje naszych piłkarzy możemy być spokojni. Każdy wynik z „zerem z tyłu” przyjmiemy jako dobry omen przed rewanżem, który rozegrany zostanie za tydzień w Gnieźnie. Wierzymy, że momentów, jak ten na zdjęciu, też będzie kilka.

Trener Czesław Jakołcewicz, który w ubiegłym sezonie w niemiłej atmosferze rozstał się z działaczami Mieszka, będzie chciał coś udowodnić swojemu byłemu klubowi.

Zapraszamy na stadion, choć ograniczona liczba miejsc nie gwarantuje wszystkim kibicom, że dostaną się na obiekt.

I mecz barażowy o awans do III ligi

Września, stadion przy ul. Kosynierów

16.00 Victoria Września – Mieszko Gniezno

Ankieta

Przyjdziesz na mecz we Wrześni?

Ankieta

Jakim wynikiem zakończy się mecz Victoria – Mieszko?

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

10:08 08-06-20180 4