Na początek wysoka porażka Sparty

Pierwszy ligowy mecz nie okazał się dla piłkarzy Sparty zbyt udany. Orzechowianie dali się zdecydowanie zdominować na własnym boisku graczom Warty Dobrów.

piłka nożna 20:49 09-08-20201 0

Już w 1. min za sprawą trafienia Kornela Witczaka piłkarze Sparty objęli prowadzenie. Niestety później okazało się, że nie mają już w tym pojedynku nic do powiedzenia. W 21. min goście doprowadzili do wyrównania. Strata jednego gola do przerwy była najmniejszym wymiarem kary dla miejscowych, którzy mieli olbrzymie problemy z wyjściem z własnej połowy.

W drugiej części gry okazało się, że przyjezdni jeszcze bardziej zdołali zdominować boiskowe wydarzenia. Bramkarz Dobrowa praktycznie ani razu nie musiał się wykazać interwencją. Goście w 57. i 63. min zdobyli dwa szybkie gole. Wynik meczu na 4:1 piłkarze Warty ustalili w 89. min.

Sparta Orzechowo zagrała w składzie: Rybka – Kubacki (8. Królak), Zbierski, Szewczyk (73. Miśkiewicz), Tomczak – Witczak, Andrzejewski, Krygier, Szymczak – Nowak (85. Kasprzak), Stachowiak (20. Przybylski)

Klasa okręgowa, Sparta Orzechowo – Warta Dobrów 1:4 (1:1)

20:49 09-08-2020