Moc konkursów w Gminnym Ośrodku Kultury

GOK w Kołaczkowie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursach w ramach obchodów 100. rocznicy zakupu Kołaczkowa przez Reymonta „Słowem, bardzo ładnie na wsi”. Konkursy realizowane są w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021.

kultura 16:30 11-10-20202 0

Konkurs kulinarny na „Przepyszny pasztet”

Rywalizacja konkursowa będzie polegać na przygotowaniu nakrycia stołu z przyrządzonym pasztetem zgłoszonym na konkurs. Finał odbędzie się 25 października w siedzibie ośrodka kultury. 

Dyktando reymontowskie

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: kategoria I – uczniowie szkoły podstawowej klasy V-VI, kategoria II – uczniowie szkoły podstawowej klasy VII-VIII,kategoria III – uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie osobiście karty zgłoszenia do 20 października do GOK-u Kołaczkowo lub wysłanie drogą mailową na adres: gokkolaczkowo@wp.pl. 

Konkurs krasomówczy o walorach życia na wsi

Propozycja adresowana jest do młodzieży szkolnej klas IV-VI oraz VII – VIII podstawówki. Istotą konkursu jest przygotowanie przez uczestnika tekstu o dowolnej tematyce związanej z wsią - jako miejscem pracy i życia - oraz zaprezentowanie go w trzy do pięciu minut. Finał konkursu odbędzie się 23 października o godz. 10.00 w GOK-u.

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

16:30 11-10-2020