MKS przegrywa w Pile. Wrześnianie dobrze rozpoczęli i przyzwoicie kończyli

W szóstej kolejce spotkań koszykarze trenera Tomasza Szelągiewicza nie sprostali faworyzowanym pilanom. Jak ma w swoim zwyczaju, wrzesiński szkoleniowiec grał mecz całą dwunastką.

koszykówka 19:25 25-11-2018 0

Pierwsza kwarta była wyrównana. Wrześnianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. W drugiej kwarcie także odpowiadali trafieniami na każdy kosz rywali. W 16 minucie przegrywali tylko czterema punktami (49:45). Niestety, w trzeciej odsłonie Basket Piła odskoczył od naszych koszykarz i w czwartej mógł już kontrolować przebieg wydarzeń.

Wrześnianie grali mało agresywnie. Za to gospodarze nie obawiali się fauli. W całym meczu złapali dwa razy więcej przewinień. Co ciekawe, tym razem nasi zawodnicy nie mieli problemów ze skutecznością z rzutów osobistych, jak to miało miejsce w poprzednich meczach.

III liga: Basket Piła – MKS Września 117:88 (32:29, 31:21, 30:14, 24:24)

MKS Września: Gemrzycki, Czyż (10 pkt), Kosmala (4), Baranowski (12), Wesołowski (2), Jasiński (7), Prętkowski (6), Czemerys (5), Izydorek (7), Nowak (16), Kaczmarzewski (9), Pera (10)

Naszych koszykarzy będzie można zobaczyć dopiero 11 grudnia, kiedy to w hali przy Słowackiego podejmą Sklep Polski Gniezno. Mecz rozpocznie się o 20.00.

19:25 25-11-2018 0