Mistrzostwa Polski Oldbojów ruszyły przy Gnieźnieńskiej

W sobotę od wczesnych godzin porannych na boiska WOSR wybiegli miłośnicy siatkówki plażowej. 218 zawodniczek i zawodników przez dwa dni rywalizować będzie o medale krajowego czempionatu.

siatkówka 14:06 25-08-2018 0

Wbrew zapowiedziom pierwsze godziny rywalizacji minęły przy niezwykle sprzyjającej pogodzie. Niezmordowany Andrzej Bandosz perfekcyjnie przygotował boiska. Organizatorzy byli również zadowoleni z rekordowej frekwencji.

Na tle ścianki sponsorów pozują organizatorzy i zaproszeni goście. Od lewej stoją: Adam Kaczor, sędzia główny zawodów, Stefan Tomczak, burmistrz Tomasz Kałużny, Daniel Więcek, Robert Wardak i Andrzej Bandosz

W zawodach, wśród 109 par, do rywalizacji przystąpiło pięć duetów z naszego powiatu. Największe szanse by stanąć na podium mają najbardziej doświadczeni spośród wrześnian Daniel Więcek i Przemysław Augustyniak.

Przemysław Augustyniak i Daniel Więcej (tyłem) w czasie przedmeczowej rozgrzewki

Zakończenie rywalizacji planowane jest na niedzielne wczesne godziny popołudniowe, o ile oczywiście kart nie zacznie rozdawać pogoda. W imieniu organizatorów zapraszamy kibiców siatkówki.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

14:06 25-08-2018 0