Ministranci i lektorzy z Nekli nad mazurskimi jeziorami

Gdzie na wakacje? Oczywiście na Mazury! Ministranci i Lektorzy z Parafii św. Andrzeja Apostoła w Nekli nie mieli żadnych wątpliwości. Jeden z sierpniowych tygodni spędzili nad mazurskimi jeziorami.

rekreacja 17:27 22-08-2018 5

Piękny malowniczy krajobraz mazurskich jezior, widok żaglówek, cisza leśnych szlaków… Wszystkich tych letnich bogactw doświadczyli nakielscy ministranci, którzy wspólnie  z niżej podpisanym wybrali się na wakacyjny wypoczynek do miejscowości Ruciane Nida i Mikołajek.

Młodzi ludzie dzielnie pokonali trasę kajakową rzeką Krutynia. Odbyli też rejs wielkim katamaranem po jeziorze Śniardwy wcześniej podziwiając śluzę Guziankę pomiędzy jeziorami Guzianka Mała i Bełdany. W ramach rekreacji byli także na basenie w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach – stolicy Mazur. 

Uczestniczyli także we Mszy św. Jak mówią, był to piękny czas obcowania z naturą i spotkania z Panem Bogiem w drugim człowieku. Wyjazd zorganizowano z inicjatywy proboszcza ks. Wojciecha Schejna, a także dzięki życzliwości Parafian i Gminie Nekla. Serdecznie dziękujemy za życzliwość i okazane wsparcie.

Ks. Waldemar Czarnecki 

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

17:27 22-08-2018 5