Mini Talent Show – nowa propozycja dla uzdolnionych mieszkańców gminy

Do 30 września można zgłaszać się do konkursu „Mini Talent Show”, w którym mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Kołaczkowo w różnych dziedzinach. Przedsięwzięcie realizują Robert Fajkowski, Jakub Pera oraz GOK Kołaczkowo.

aktualności 15:35 18-09-20203 0

– Chcemy zorganizować nie konkurs, tylko pokaz talentów mieszkańców gminy Kołaczkowo. Nie jest to zróżnicowane wiekowo, więc jest to propozycja dla każdego. Kto ma jakiś talent, może się pokazać. Zapraszamy serdecznie – mówi Robert Fajkowski.

Mogą to być różne formy: śpiew, taniec, pokaz umiejętności gry aktorskiej, pokaz sprawności fizycznej, prezentacja treści kabaretowych, małe formy teatralne, gra na dowolnym instrumencie, recytacja, występy sportowo-akrobatyczne, zdolności manualne.

– Do 30 września zbieramy zapisy, później będzie zrobiony casting w sali GOK-u przed 4-osobowym jury. Ale nie będzie oceniania, tylko klasyfikacja według kategorii i wieku. Potem zostaną przeprowadzone warsztaty przez Jakuba Liberkowskiego – dodaje Robert Fajkowski.

Jakub Pera

Odpowiedni formularz należy pobrać ze strony GOK-u i wysłać go na adres: gk.minitalent@onet.pl.

W dobie epidemii nie ma możliwości organizacji koncertu. Gala zostanie nagrana kamerą, a wideo trafi do sieci. – Zależy nam na tym, aby zaprezentowały się różne osoby, z różnymi umiejętnościami i talentami. Naszym zadaniem będzie w odpowiedni sposób to wyeksponować i pokazać – mówi Jakub Pera.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

15:35 18-09-2020