Mieszkanie i dom od SOLIDDOM wykończone „pod klucz”

Wrzesiński deweloper SOLIDDOM zaoferował swoim klientom kolejną nowość. Firma prowadzi aktualnie sprzedaż apartamentów we Wrześni, mieszkań w Czerniejewie, szeregowców w Słomowie i lokali mieszkalnych w Miłosławiu, teraz postanowiła na kompleksowość oferty i proponuje inwestorom również „wykończenie pod klucz”.

gospodarka 16:34 02-12-20203 0

Firma SOLIDDOM zdecydowała się na wykonanie mieszkania pokazowego w Miłosławiu i domu w Słomowie.

- Chcieliśmy pokazać naszym inwestorom gotowy produkt. Nie wszyscy posiadamy wyobraźnię przestrzenną, więc podczas spotkań na budowie, łatwiej jest zwizualizować sobie swoje przyszłe mieszkanie czy dom, kiedy możemy je zobaczyć na własne oczy. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do umawiania się na spotkania – przy zachowaniu wszystkich obostrzeń związanych z pandemią, odbywają się one w bezpiecznych warunkach. Dla osób, które rekomendują pozostanie w domu, proponujemy również wideokonferencję, podczas której oprowadzamy po lokalach – komentuje projekt Monika Borowiak z Biura Sprzedaży SOLIDDOM.

Deweloper zachęca do odwiedzenia obu inwestycji.

– W Słomowie postawiliśmy na klasykę – modne szarości, przeplatają się tu z odważnymi granatami, wybrane do projektu meble z pracowni Śliwocki Home robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających inwestorach, w domu pokazowym zaaranżowaliśmy również ogród. Nieco inny styl reprezentuje mieszkanie w Miłosławiu – tu przygotowaliśmy propozycję dla odważnych – w nowoczesnym, loftowym wykończeniu dominuje czerń, drewno, a wszystko przeplatamy odważnymi dodatkami w kolorze musztardowym i wyszukanymi plakatami – dodaje z uśmiechem Monika Borowiak.

Zainteresowane osoby mogą umawiać się na spotkania telefonicznie lub mailowo: monika@soliddom.pl, tel. 511 052 060, www.soliddom.pl lub odwiedzić Biuro Sprzedaży Osobiście: ul. Daszyńskiego 2D/43 62-300 Września.

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

16:34 02-12-2020