Mężczyzna pociął się nożem przy ul. Harcerskiej we Wrześni

Po grupowej bójce oraz omdleniu z atakiem padaczki byliśmy świadkami kolejnego niecodziennego incydentu pod naszą nową redakcją przy ul. Harcerskiej 19. Tym razem było to samookaleczenie.

na sygnale 16:59 04-09-2018 60

Rzecz wydarzyła się we wtorek 4 września ok. 16.00. Zaczęło się od niezrozumiałych krzyków, które wydawał ubrany na czarno, ok. 30-letni mężczyzna idący chwiejnym krokiem wzdłuż ul. Harcerskiej. Trudno powiedzieć, czy był pod wpływem alkoholu, czy narkotyków, ale na pewno w grę wchodziły tu jakieś środki odurzające.

Mężczyzna zatrzymał się pod sklepem Mateo, gdzie zaczął słownie zaczepiać przechodniów. Ni stąd ni zowąd wyciągnął zza koszulki długi nóż, po czym przeciągnął nim po lewej dłoni, powodując obfite krwawienie. W tym momencie powiadomiliśmy o wszystkim policję.

Następnie zakrwawiony mężczyzna wszedł do sklepu, by po chwili wrócić na ulicę z dwoma piwami w ręku. Nóż trzymał w tylnej kieszeni spodenek. Jegomość oddalił się w kierunku parku Hrabiny, nie doczekawszy interwencji policji. Do chwili publikacji tych słów nie został zatrzymany i być może wciąż spaceruje po mieście. 

Wwinfo profile thumb

Admin Serwisu

16:59 04-09-2018 60