Metamorfoza z MODEO

Drogie czytelniczki rozpoczynamy akcję pod nazwą „Metamorfoza z MODEO”. Co miesiąc spośród zebranych zgłoszeń wybierzemy jedną osobę, która spotka się ze specjalistami w Salonie Mody MODEO i będzie miała okazję zmienić swój wygląd (uczesanie, makijaż) i sposób ubierania. Uczestniczka jedną wybraną stylizację otrzyma w prezencie. Macie ochotę na zmiany? Zapraszamy. Najbliższa metamorfoza już w sobotę (27.04) o godz. 14.30.

patronat 08:47 23-04-20191 0

Szukamy osób otwartych, lubiących się zmieniać i próbować nowości. Zgłaszajcie siebie, siostrę, mamę, przyjaciółkę. W zabawie mogą wziąć udział Panie, które ukończyły 18 lat, bez górnego ograniczenia wiekowego :)

W każdym miesiącu wybieramy osobę do metamorfozy spośród zgłoszeń, które wpłynęły w danym miesiącu. Nie udało się? W kolejnym miesiącu możesz zgłosić się ponownie :)

Aby wziąć udział w kwietniowej metamorfozie wytnij kupon z ostatniego wydania „WW” - 19.04. (str. 3 WW Magazynu),wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz napisz krótko, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w Metamorfozie. Kupon wraz z danymi dostarcz do redakcji „WW” przy ulicy Harcerskiej 19 i czekaj na nasz telefon :)

Pełen regulamin akcji znajdziecie poniżej.

Wwinfo profile thumb

Anna Jakubek

08:47 23-04-2019