Medalowe żniwa hwarangów. Wrześnianie siedmiokrotnie stawali na podium

10 października w Tarnowie Podgórnym rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. W gronie 100 zawodników z 24 klubów makroregionu północno-zachodniego znalazło się pięcioro wrześnian.

sporty walki 16:47 15-10-20200 0

Wszyscy reprezentanci Hwaranga wywalczyli medale. Zuzanna Waszczuk zajęła pierwsze miejsce w dwuboju sprawnościowym i trzecie w walce, Jakub Filipczak wywalczył drugą lokatę w walkach, Michał Filipczak zdobył złoto w walkach i brąz w dwuboju sprawnościowym, Adrian Stengert i Wiktor Szczepankiewicz stanęli na trzecim stopniu podium w walkach.

Bardzo dobra postawa pozwoliła zająć klubowi siódme miejsce w klasyfikacji generalnej i zdobyć 15 punktów do współzawodnictwa w Systemie Sportu Młodzieżowego.

16:47 15-10-2020