Matura coraz bliżej. Maturzyści „rolnika” zatańczyli poloneza

W piątkowy wieczór 1 lutego w Pałacu na Opieszynie odbywa się studniówka najstarszych klas Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

oświata 21:20 01-02-20190 6

Tradycyjnie bal rozpoczął uroczysty polonez, w którym wzięli maturzyści z sześciu klas. Do tradycyjnego tańca zostali też zaproszeni wychowawcy oraz dyrekcja szkoły. Na studniówce pojawił się również starosta Dionizy Jaśniewicz

– Kiedy przyszliście do naszej szkoły zdawaliście sobie sprawę, że nadejdzie czas kiedy będzie przystępować do egzaminu rozpoczynającego się na literę „m” (matury – przyp. red.). Dzisiejszy wieczór to okazja do wspaniałego wypoczynku i radości. To jest ten niepowtarzalny bal, który po latach będzie wspominać z rozrzewnieniem. Skorzystajcie z chwili, którą dał wam los i bawcie się. Bawcie się dobrze i odpowiedzialnie – mówił Damian Hoffmann, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Dodajmy, że w tym roku wychowawcami klas maturalnych są: Lucyna Szalaty (IV TWR), Aldona Staszak i Beata Kapelak (IV TŻiUG), Irena Mittmann i Renata Pohl (IV THT), Izabella Zygmunt (III a LO) oraz Ewa Kusztal (III b LO).

Wszystkim maturzystom życzymy dobrej zabawy, powodzenia na egzaminach w sesji majowej, a w przyszłości – pięknych wspomnień ze studniówki! 

Ankieta

Studniówka powinna się odbywać na terenie szkoły?

Ankieta

Ile wydałeś/planujesz wydać na przygotowania do studniówki?

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

21:20 01-02-2019