Masz pomysł na ciekawą inwestycję? Wrzesiński Ratusz czeka na zgłoszenia do 24 kwietnia

W Urzędzie Miasta i Gminy Września trwa przyjmowanie wniosków na tegoroczny budżet obywatelski.

samorząd 08:05 17-04-2018 0

Swoje pomysły mogą zgłaszać jednie pełnoletni mieszkańcy gminy Września. Projekty muszą ograniczać się do terenu gminy i obejmować zadania własne wrzesińskiego Ratusza. Nie mogą też kolidować z planowaną lub realizowaną inwestycją. Wartość propozycji nie może przekroczyć 50 tys. zł i nie może być mniejsza niż 2,5 tys. zł.

Przyjmowanie wniosków rozpoczęło się 3 kwietnia i potrwa jeszcze do 24 kwietnia do godziny 15.00. Projekt można złożyć osobiście w formie pisemnej w ratuszowym Biurze Obsługi Interesanta, lub przesłać do na adres: 62 – 300 Września ul. Ratuszowa 1, lub też wysłać mailem na adres: budzet@wrzesnia.pl lub wrzesnia@wrzesnia.pl. Odpowiedni formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

W połowie maja ogłoszona zostanie lista projektów, które następnie trafią pod głosowanie. Ostateczne ogłoszenie zwycięzców nastąpi 8 czerwca. Przypomnijmy, że w poprzednim wrzesińskim budżecie obywatelskim zwyciężył projekt mieszkańców Grzybowa, którym był zakup przenośnej sceny. Na zdjęciu powyżej zeszłoroczne głosowanie. 

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

08:05 17-04-2018 0