Marcin Olejniczak i jego droga. Pracownia Mozaica zaprasza na „Spotkania ze światem”

Marcin Olejniczak, wrześnianin, który pielgrzymował do Santiago de Compostela i Fatimy zainauguruje cykl „Spotkań ze światem” w pracowni Mozaica.

kultura 15:17 23-09-20193 2

Spotkanie z wrzesińskim pielgrzymem odbędzie się w środę 25 września o 18.00 w siedzibie pracowni przy ul. Sienkiewicza 2/1 (wejście od ul. Miłosławskiej). Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc chętni proszeni są o wcześniejszą rezerwację miejsc. Uczestnicy mogą zgłaszać się na Facebooku lub telefonicznie (661 190 784).

Marcin opowie o miejscach, które widział oraz swoim doświadczeniu drogi.

Pracowania Mozaica, która zajmuje się m.in. arteterapią i rozwojem osobistym chce w ten sposób rozpocząć comiesięczne otwarte spotkania z podróżnikami.

– Będziemy na nich rozmawiać o podróżach i drodze rozumianej w różny sposób, o poznawania świata, ale też samego siebie i drugiego człowieka. Tematyka ta wiąże się z zagadnieniem podróży życiowej. Chcielibyśmy poznać różnice w doświadczeniach różnych ludzi, ale też poszukać tego, co nas łączy  – zapowiada Agnieszka Sypniewska, prowadząca pracownię Mozaica. – Mamy w planach kolejne spotkania, dotyczące Kazachstanu i Birmy. Zapraszam też do współpracy i kontaktu wszystkich ludzi, którzy chcieliby się podzielić swoimi doświadczeniami z podróży – dodaje.

Fot. Szmat Drogi

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

15:17 23-09-2019